«Укртрансбезпека» знову оштрафувала перевізника за перевантаження

Десятого листопада Управління "Укртрансбезпеки" на сході України в момент проведення габаритно-вагового контролю на трасі Н-15 Запоріжжя - Донецьк зупинило дві фури.
Зважування показало, що маса обох вантажівок набагато більша за встановлені вагові норми. Якщо бути точніше, один автомобіль важив 52,8, а другий – 54,55, коли допустима вага – 40 тонн.
Перевізника оштрафували на 5088 євро, а транспортні засоби затримали доти, доки не будуть з'ясовані всі подробиці цього порушення