Укравтодор» розпочав будівництво транспортних розв'язок у передмісті Києва

На під'їздах до столиці незабаром збудують три розв'язки, які допоможуть безпечно розподілити транспортні потоки, розвантажити транспортні вузли та покращити безпеку руху у місці найвищої концентрації автомобілів біля Києва.
Представники дорожнього відомства повідомили, що будувати транспортні розв'язки необхідно, щоб забезпечити безпеку на міжнародних трасах. Біля Києва визначили три напрямки для будівництва нових об'єктів :
- 1) М-05 Київ-Одеса (село Чабани);
- М-05 Київ-Одеса (Віта-Поштова);
- М-06 Київ-Чоп (Стоянка).
- біля Чабанів готують автодороги, будують пальові фундаменти, будують опори для естакад;
- біля Стоянки вже виконано деякі земляні роботи, встановлюється бетонна огорожа на естакаді.
Підрядник збирається розпочати активну реалізацію проекту ближче до кінця квітня. Час, відведений виконання робіт, два роки.