У Волинській області розпочав роботу перший майданчик для габаритно-вагового контролю

Згідно з даними, наданими Державною службою безпеки на транспорті в Україні в Інтернеті, було облаштовано пункт для здійснення ДВК на автотрасі Н-22, розташованому в селищі Цумань. Цей майданчик є першим у Волинській області.
Вже з двадцять сьомого квітня інспекторами Поліського управління компанії «Укртрансбезпека» зважування автомобілів відбувається на новітніх терезах, які виготовлені в Італії.
Крім цього, незабаром буде побудовано ще три подібні пункти габаритно-вагового контролю в області.