Робітники зводять новий шляхопровід на трасі Н-31

«Укравтодор» повідомив у своєму Facebook про те, що на даний момент у Полтавській області будують новий міст у селі Бутенки, який проходить залізничною колією автотрасою Н-31 Решетилівка-Дніпро. Робітники просуваються одночасно і з боку Кобеляка, і з боку Полтави.
На сьогоднішній день виконують такі роботи:
- Облаштовують основу, застосовуючи полімерні георешітки, які у певний час заповнюють ґрунтів та щебенем;
- Монтують систему водовідведення;
- Зводять підпірну стінку, використовуючи геоблоки.
Загальна кількість геоблоків, необхідні обох підходів до шляхопроводу – 180 000.