В Укртрансбезпеці прозвітували про штрафи за перевантаження за п'ять місяців

Глава «Укртрансбезпеки» Єгор Прокопчук у Facebook на своїй сторінці звітував про кількість порушень габаритно-вагових норм та суми штрафів за останні п'ять місяців.
Голова держслужби повідомив, що порушниками за п'ять місяців цього року було сплачено до бюджету країни майже сорок мільйонів гривень. Ця сума перевищує штрафні санкції за весь 2020 рік на 12,8 відсотків.