Цього року Україна має можливість приєднатися до європейського транзиту

За словами віце-прем'єр-міністра України, який опікується питаннями європейської та євроатлантичної інтеграції, Ольги Стефанішиної, під час саміту Україна-ЄС, який пройде найближчим часом, розглядатимуть питання приєднання України до системи європейського транзиту.
Такі новини озвучили на конференції у Києві, де обговорювали угоду про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Саміт Україна-Європейський Союз має відбутися у жовтні цього року.