Україна домовилася з Азербайджаном про збільшення квоти дозволів на перевезення

Вперше за останні десять років в Азербайджані надали для українських вантажоперевізників додаткові дозволи на здійснення міжнародних перевезень цього року, а також збільшили квоту дозволів на наступний рік. Ця інформація стала відома з наданої Мінінфраструктури України інформації. Протягом шістнадцятого та сімнадцятого вересня проходили засідання Змішаної комісії, до складу якої увійшли українські та азербайджанські представники, де розглядали питання міжнародних вантажних перевезень. Під час заходу Азербайджан надав Україні необхідну кількість додаткових дозволів.
Варто уточнити, що отримають вітчизняні вантажоперевізники:- цього року Україні дали вісімсот п'ятдесят додаткових універсальних дозволів для вантажоперевезень до третіх країн або з них;
- на наступний рік квоту універсальних дозволів збільшили на сорок п'ять відсотків, а дозволи на перевезення в або з третіх країн – на двадцять сім відсотків.
Під час проведення переговорів дві сторони змогли обговорити, який стан має товарообіг на сьогоднішній день, та відстежили дані про вже виконані рейси вантажоперевізниками.