Понад 80% українців оцінили покращений стан доріг

В «Укравтодорі» повідомили, що вісімдесят два відсотки українців помітили, що дороги в країні стають кращими, а ремонтні роботи на них проводяться все частіше. Щоб порівняти: чотири роки тому такої думки було лише шістдесят два відсотки українських громадян. Опитування серед населення у вересні поточного року проводилося соціологічною групою «Рейтинг». Аудиторією дослідників стали українці, вік яких був від вісімнадцяти років, опитували людей, які проживають по всій території України, крім окупованих областей. Загальна кількість опитаних становила три тисячі осіб.
Варто зробити такі висновки:- Галузі інфраструктури, які слід було б підтримувати на рівні держави – автомобільні дороги (50%) та залізничні колії (42%). Вісімнадцять відсотків віддали голос за пошту та туризм, тринадцять відсотків – за річкові порти, дев'ять відсотків – за аеропорти.
- сферами інфраструктури, що модернізуються, на думку респондентів, є сфера українських доріг. Більшість позитивно оцінили якість покриття та рівень безпеки на них.
- Шістдесят чотири відсотки громадян вдячні «Укравтодору». Цей показник на одинадцять відсотків більший за минулорічний.
- Тридцять шість відсотків опитаних вважають, що найбільша заслуга у покращенні доріг президента Володимира Зеленського.