На українсько-угорському кордоні черги через нові правила в'їзду

На пропускному пункті «Чоп-Захонь» зібралося дуже багато охочих потрапити на територію Угорщини. Швидше за все, така кількість людей утворилася через те, що з п'ятнадцятого липня в Угорщині набирають чинності зміни правил в'їзду для іноземних громадян.
Очікують перепустки та автомобілі: чотирнадцятого липня о другій годині дня їх було близько двохсот. Пішоходів, які також чекали, поки їх пропустять на територію сусідньої країни, налічувалося не менше.
Складнощі зі своєчасним проходженням пункту пропуску виникли через нововведення, пов'язані з пандемією: громадяни з «червоної зони, в якій знаходиться і Україна, після в'їзду до Угорщини будуть перебувати на двотижневій ізоляції.
Якщо у людини на руках є два негативні тести на Covid-19, які зроблені не більше п'яти днів тому, то ізоляції можна уникнути.
Обмеження для в'їзду в Угорщину не поширюються на мандрівників, які проходять до Угорщини транзитом, а також бізнесменів, які перебувають у відрядженні.