У Львівській області запрацює автоматична фіксація правил дорожнього руху

Тридцятого грудня на території Львівської області запустили систему автофіксації, яка контролюватиме дотримання правил дорожнього руху. Цю інформацію повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці у Фейсбуку.
За кілька днів до початку нового року на автотрасі М-06, що проходить з Києва до Чопа, було розпочато експлуатацію трьох фіксуючих камер для контролю за дотриманням вимог правил дорожнього руху в автоматичному режимі.
- 1) Неподалік міста Буськ, 490 кілометрів + 400 автодороги;
- 2) На 555 кілометрі + 662 автодороги, поряд із селом Солонка;
- 3)На 555 кілометрі + 730 автодороги, неподалік села Солонка.
За словами Олексія Білошацького, обрали саме ці ділянки, оскільки тут зафіксовано велику кількість аварійних ситуацій та автокатастроф через перевищення швидкості.