Водій із Бердичева має виплатити за розбиту фуру

Суд міста Бердичева виніс ухвалу про те, що водій однієї з транспортних компаній зобов'язаний відшкодувати збитки перевізнику за фуру, що потрапила в ДТП, сумою більше мільйона гривень.
16 січня 2016 року вантажівка потрапила в аварію на трасі Київ-Чоп, отримавши чималі пошкодження. Внаслідок аварії суд зобов'язав водія тягача виплатити підприємству більше 1,1 мільйона гривень.
Під час суду учасники робили спроби вирішити питання щодо компенсації за завдану шкоду. Згідно з експертизою, проведеною у 2016 році, сума збитків становила 800 тисяч гривень. Водій вантажівки тоді виплатив транспортній компанії 32 тисячі гривень, але з 2018 року перестав перераховувати гроші та став уникати цієї теми.
Крім цього, під час судового засідання відповідач відмовив у вимогах позивача, оскільки той не надав документів про страхування та значно завищує вимоги.
Судові засідання у цій справі скасовувалися жодного разу. За підсумками проведених експертиз, матеріальні збитки становили понад мільйон гривень. Влітку 2020 року транспортна компанія знову подала до суду з метою збільшення суми компенсації. Крім цього, перевізник вимагав, щоб водій узяв на себе всі судові витрати.
На сьогоднішній день рішення ще не ухвалили, тому є шанс його оскаржити.