Міст через Хаджибейський лиман запустили в роботу

Двадцять восьмого квітня урочисто відкрили гострий міст, що проходить над Хаджибейським каналом. У заході взяв участь голова компанії "Укравтодор" Олександр Кубраков. Цю інформацію опублікувало агентство автошляхів України на своїй сторінці в Інтернеті.
Олександр Кубраков радий, що будівництво мосту через лиман завершено, тому що більше не доведеться стояти в пробках у цьому місці, а залишиться лише згадувати про цей український довгобуд. Замість звичних двох смуг міст складатиметься із шести: по три смуги на кожен із напрямків.
Роботу з будівництва даного мосту було розпочато і в 2004, і в 2008 році, але постійно не сягало завершення. Проект, розроблений і втілений на сьогоднішній день, зможе витримати більше сорока тисяч машин на добу. підходи до мосту в стилі «Нью-Джерсі».
Завдяки проекту «Велике будівництво» міст було завершено, випередивши графік на п'ятнадцять місяців.