СБУ розкрито багатомільйонну схему

Службою безпеки розкрито корупційну схему, за допомогою якої керівництво філії «Львівської залізниці» викрали понад двадцять мільйонів гривень. Таким чином, правопорушники планували обікрасти жоден підрозділ «Укрзалізниці».
Згідно з інформацією, ця схема була розроблена чиновниками залізничного та одного підприємства на сході України. Вона полягала в тому, що заводу замовляли продукцію, ціна якої була втричі вищою за ринкову.
- бухгалтерія, яка підтвердила провадження незаконної діяльності
- комп'ютерна техніка
- велика сума готівки.
На сьогоднішній день слідчі дії продовжуються.