На Одещині затримали банду, яка нападала на далекобійників

Національна поліція затримала злочинне угруповання, до якого входили мешканці Одеської області. Вони «бомбили» далекобійників, орудувавши на трасах області.
Оперативники вчасно виявили бандитів, оскільки нещодавно отримали дані про заплановану ними незабаром чергову засідку. Жертвою злочинці обрали шофера великовантажного судна, у якого було заплановано рейс до Запорізької області. Банда дізналася, що чоловік мав перевозити з собою готівку сумою триста сімдесят тисяч гривень.
Зловмисники чудово підготувалися до майбутньої операції : спостерігали за автомобілем, на АЗС пошкодили шини вантажівки ножем, дочекалися, коли фура зупиниться і вночі напали.
Все угруповання було затримано оперативниками внутрішньої безпеки НПУ та слідчими ГУНП в Одеській області на «гарячому». У них вилучили ніж, балаклави, стяжки та газовий балончик. Злочинцям світить сім-десять років позбавлення волі із конфіскацією майна.