У МВС зайнялися створенням антикризового штабу «Укрзалізниці»

Міністерство інфраструктури України зайнялося створенням штабу «Укрзалізниці», який займатиметься антикризовими питаннями, тобто контролюватиме необхідні рішення. Ця інформація стала відомою з повідомлення, яке опублікувала прес-служба Мінінфраструктури України в Інтернеті.
Олександр Кубраков, який є міністром інфраструктури України, прокоментував даний процес і додав, що особисто займеться контролем роботи нової структури. ухвалили рішення розглянути це питання під час засідання РНБО України. Крім цього, Кубраков додав, що під час переговорів розробили перелік необхідних дій для виконання рішення РНБО, який підтримали усі учасники засідання.
Наглядова рада «Укрзалізниці» внесла пропозицію щодо призначення нового виконуючого зобов'язання голови правління О.Камишина на час підготовки конкурсу. Він має виконати функцію антикризового менеджера.
- Підвищити тарифи на вантажоперевезення, оскільки за невідповідності ринковим тарифам «Укрзалізниця» не зможе нормально розвиватися;
- Налагодити закупівлю електричної енергії безпосередньо від виробника;
- Залучити ринку країни закордонних інвесторів;
- Закупити нові локомотиви та поїзди.