На Волині майже завершено реконструкцію траси М-19

Як йдеться у повідомленні, яке опублікував «Укравтодор» у Facebook, у рамках проведення програми «Велике будівництво», яка здійснюється за підтримки Президента України, на сьогоднішній день активно відновлюється міжнародна автомобільна траса М-19 Доманово (у бік Бреста) – Тереблече (у бік Бухареста). Наразі шляховиками проводяться ремонтні роботи з обох боків від Ковеля на семи відрізках автомобільної магістралі одночасно. З необхідних п'ятдесяти чотирьох кілометрів траси М-19, які необхідно відремонтувати, асфальт прокладено вже на п'ятдесяти двох, на сорок одному кілометрі з яких – до верхнього шару. Один із відрізків, що підлягають ремонту, розташовується через Голоби. Водії, яким потрібно було долати цю ділянку, скаржилися на ями та вибоїни на трасі, проводячи порівняння її з космічними кратерами.
З початку червня поточного року на автодорозі М-19, а точніше, на її шостому кілометрі, робітники розпочали проведення відновлювальних робіт.
Наразі вже виконані наступні етапи:- Проведено фрезерування зношеного шару покриття траси;
- За допомогою укладання суміші із щебеню та піску посилено основу, а також відновлено конструктивні шари дорожнього полотна із застосуванням «холодного ресайклінгу»;
- Виконане укладання нижнього шару суміші асфальтобетону;
- Облаштовано систему дренажу.
Крім вищезазначеного, робітниками заасфальтовано з'їзди, облаштовано узбіччя та посадкові майданчики, проведено роботи з благоустрою тротуарних зон та встановлено засоби «заспокоєння руху».