На українсько-угорському кордоні відновили роботу 4 пропускні пункти

Держприкордонслужба повідомила, що з півночі 29 червня люди можуть знову потрапити на територію Угорщини через такі пункти пропуску: Лужники – Берегшурань, Дзвінково – Лонья, Косино – Барабаш та Вилок – Тисабеч. О восьмій ранку двадцять дев'ятого червня у цих місцях пройшли кордон шістсот двадцять п'ять чоловік: сто вісімдесят п'ять із них в'їжджали в Україну, а чотириста сорок – виїжджали з країни. Слід нагадати, що громадяни України, які в'їхали до тридцятикілометрової зони та їдуть до Угорщини на короткий час, не зобов'язані перебувати на карантині. Їм не потрібні якісь додаткові документи, що підтверджують для в'їзду, але є одне правило: їм слід залишити Угорщину протягом доби.
Потрапити до Угорщини транзитом можуть лише ті особи, які мають документи з пропискою, посвідку на проживання, дозвіл на перебування, візу про тривале працевлаштування та інші документи, які підтверджують необхідність і можливість перебувати в Угорщині протягом тривалого періоду. Крім цього, людина повинна погодитися пройти тест на COVID-19, і, звичайно, не бути зараженим цим вірусом.