Викрила корупційну схему на митному пункті біля Львова

Працівники Служби безпеки України вивели на чисту воду та завадили діяльності групі осіб, які були співробітниками митниці у Львівській області. Вони організовували незаконне ввезення вантажних автомобілів.
Оперативники СБУ дізналися про змову посадових осіб митниці «Городок» із однією з митно-брокерських структур щодо незаконного збагачення.
Кілька місяців правоохоронці перевіряли документи та контролювали діяльність митного пункту. Одного разу їм вдалося зафіксувати факт корупції: зловмисники отримали хабар, сума якого склала 410 000 гривень, поле чого ними було сфальсифіковано оформлення продукції, що імпортується. Митники зазначили у документах, що до України ввозяться агрегатні частини замість цілої партії вантажних авто. Збитки для держави через цю діяльність склали практично 94 мільйони гривень.
Під час обшуку службових приміщень та місць проживання учасників протизаконної діяльності правоохоронці виявили документи, в яких прописані всі подробиці угоди, а також чималі суми валют, які ще підраховуються.
Правопорушники звинувачуються в тому, що зловживали службовим становищем, робили службову фальсифікацію, були співучасниками злочину і підробляли печатки, документи, бланки та штампи.
Слідство продовжується. Співробітники СБУ встановлюють осіб, які можуть бути причетні до корупційної діяльності.